club grand side

Not rated from 0 reviews
0/5
Önerilen misafir sayısı

Description

Club Grand Side, Çolaklı - Manavgat mevkiindedir. 73.000 m² alan üzerine kurulu, toplam 540 oda’ya sahip 22 adet, 3’er katlı binadan oluşur. Uzun ve muhteşem kumlu plajı, masmavi denizi, bin bir çeşit bitki ve çiceklerle donatılmış doğal bahçesi, havuzları, Amazon su ve eğlence parkı ile klasik 5 yıldızlı otel anlayışının üzerinde bir oteldir.

Side - Çolaklı plajında Antalya Havalimanına 55 km, Side antik şehre 13 km, Manavgat şehir merkezine 15 km mesafededir .

  • 433 Standart oda, 72 küçük aile odası , 33 büyük aile odası, 2 suit oda olmak üzere toplam 540 oda.
  • Ana restoran, Amazon Snack Restoran, Atlantis, Pomodoro sahil snack restoran, A la carte restoran (Türk ,İtalyan,mutfağı ve Balık), pastane, 5 farklı bar alternatifi.
  • 2 Türk Hamamı, 2 Sauna, buhar odası, kapalı havuz, masaj salonları, aroma terapi, uzak doğu masajları, cilt ve vücut bakımı, profesyonel donanımlı fitnes salonu.
  • 4 açık havuz, 1 kapalı havuz, 550m uzunluğunda su kanalı 3 çocuk havuzu. Amazon Water World içinde, dalga havuzu, kaydıraklı havuz, 550 m uzunluğunda su kanalı, çocuk havuzu, çılgın nehir.
  • 10 toprak zeminli tenis kortu (Tadilat nedeniyle, geçici olarak kapalı), plaj voleybolu, havuz oyunları, doğal çim futbol sahası, otel dışında futbol sahası ve club binası.
  • Büyükler, gençler, çocuklar için gündüz aktiviteleri, gece eğlenceleri, kabare ve müzikal gösteriler, çocuk kulübü, çocuk parkı, çocuk animasyonu.

Available Rooms

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
No room available with your selected date. Please change your search critical

Property type

Resorts

Rules

Giriş Tarihi
14:00
Check Out
12:00

Location

Reviews

0/5
Not rated
Based on yorum
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

System Admin ico-vefified-1

Member Since Aug 2020

Property type

Resorts